2005 yılının son çeyreğinde ticari hayatına merhaba diyen AFB bilgisayar, Netsis yazılım hizmetleri, bilgisayar ve bilgisayar parçaları satışı (oem ürünler), teknik destek, servis , güvenlik sistemleri kurulumu , bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmelerle ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren AFB Bilgisayar , bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışması içerisindedir.

 

Misyonumuz:

 Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir.

 

Vizyonumuz:

AFB  bilişim yönetimi ve çalışanları bilir ki; müşterilerimizin hedefi bizim hedefimizdir. Çalışanlarımıza değer verir, geleceğe güvenle bakabilecekleri bir çalışma ortamı hazırlarız. Ekonomik, verimli ve kaliteli çözümler sunarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, müşterilerimiz istemeden önce tespit eder, hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandırırız.

Paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, hırs, iddia, hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir. Hedefleri doğrultusunda ilerleyen, eğitime önem veren, sattığımız cihazların kullanıcı eğitimini her şeyin üstünde tutan, işi organize eden, denetleyen, liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim yeteneği güçlü, değişime ve yeniliklere açık bir yönetim sergilemek ise bizim yönetim tarzımızdır…

marka3